Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بیستمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد

بیستمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد

بیستمین دوره سمپوزیوم سالانه فولاد با رویکرد توسعه صنعت فولاد با حفظ محیط زیست و بازیافت پسماندها در جزیره کیش برگزار می‎شود.

این سمپوزیوم زمستان هر سال از سوی انجمن آهن و فولاد ایران و با همکاری یکی از واحدهای فولاد کشور در یکی از شهرهای صاحب صنعت برگزار می‎شود امسال در روزهای هشتم و نهم اسفند در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

استقرار منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در جنوب ایران، بندرعباس و حضور شرکتهایی نظیر فولاد هرمزگان، مجتمع فولاد جنوب، فولاد کاوه جنوب کیش، صبا فولاد خلیج فارس، گندله سازی مادکوش، آلومینیوم المهدی و فعالیت شرکتهای ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد خراسان، فولاداکسین، فولاد گیلان، فولاد ارفع، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، فولاد بناب تبریز، ملی مس، سنگ آهن گل گهر سیرجان و دیگر شرکت‎های معدنی و صنعتی در این منطقه، استان هرمزگان را در جایگاه قطب سوم فولاد ایران قرار داده است .

فعالان عرصه فولاد در این سمپوزیوم آخرین دستاوردهای پژوهشی، موانع و چالشها، نحوه تعامل بایکدیگر و راهکارهای پیشبرد اهداف را بایکدیگر بررسی می‎کنند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید