Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اثرات طوفان‌ها بر روی بازار مس امریکا

اثرات طوفان‌ها بر روی بازار مس امریکا

طوفان‌ها اثر مثبتی بر بازار مس ایالات متحده امریکا داشته است ؛ چراکه تلاش‌ها برای بازسازی منازل در هوستون و اطراف آن در ایالت تگزاس باعث جهش قیمت‌ها در بازار سیم مسی در این کشور شده است.

تلاش‌ها برای بازسازی منازل در هوستون و اطراف آن در ایالت تگزاس ایالات‌متحده، تأثیر قابل توجهی بر بازار سیم مسی در این کشور ایجاد کرده است. پایگاه خبری «متال بولتن» در گزارشی می‌گوید دلیل این امر آن است که مردم شروع به تعمیر خانه‌ها و جایگزینی اتومبیل‌های سیل‌زده کرده‌اند.

یک تأمین‌کننده سیم مسی در ایالات متحده اعلام کرد این افزایش بیش از حد معمول سفارش به دلیل سیل در هوستون بوده است و انتظار می‌رود این افزایش تقاضا برای چند ماه دیگر نیز ادامه داشته باشد. این وضعیت برای کسانی که درگیر این طوفان ویران‌گر بوده‌اند ترسناک است، اما شرکت‌های سیم و کابل از این طوفان سود می‌برند.

بازار مس امریکا در سال جاری شرایط سخت و دشواری را پشت سر گذاشته زیرا تقاضای فیزیکی هم‌گام با افزایش قیمت‌های آتی نبوده و از ماه می پریمیوم‌ها رشد نداشته است. اما با توجه به 40هزار واحد مسکونی که به‌طور کامل تخریب شده‌اند و نیز 100هزار واحد مسکونی که به‌طور جزئی در هوستون آسیب دیده‌اند، تقاضا برای سیم مسی افزایش یافته است. یکی از منابع سیم مسی در تگزاس به خبرنگار مؤسسه متال بولتن گفت اکنون تقاضا افزایش یافته است و در سال آینده اثرات بیشتری مشاهده خواهد شد.

همچنین، صنعت مس از جایگزینی حدود یک میلیون وسیله نقلیه‌ای که گرفتار سیل شده‌اند نیز منتفع خواهد شد. این تعداد وسیله نقلیه فرصت قابل‌ توجهی برای صنعت سیم مسی به‌شمار می‌آید. با توجه به این‌که اکنون شرکت‌های خودروسازی امریکایی نمایندگی‌های خود را در سراسر کشور گسترده‌اند و همچنین با بهره‌مندی از تأمین مالی با بهره پایین و نیز قیمت بنزین دو دلار به ازای هر گالن، فروش خودرو در طول چند سال گذشته به بالاترین سطح رسیده است.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید