Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد دوباره قیمت آلومینیوم

رشد دوباره قیمت آلومینیوم

رشد آلومینیوم

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین در دوروز گذشته، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل از خود، 0.8 درصد رشد پیدا کرد و به سه هزار و 530 دلار رسید. همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، در روز چهار‌شنبه 18 اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (سه‌شنبه 17 اسفند ماه)، افت 0.8 درصدی معادل 29 دلار و 50 سنت داشت. به گونه‌ای که در روز سه‌شنبه 17 اسفند ماه، آلومینیوم سه هزار و 500 دلار و 50 سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به سه هزار و 530 دلار به ازای هر تن رسید.


همچنین روز چهار‌شنبه 18 اسفند ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با کاهش 2.1 درصدی معادل 75 دلار از سه هزار و 605 دلار به ازای هر تن به سه هزار و 530 دلار به ازای هر تن رسیده است. میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با 38 هزار و 575 تن کاهش از 809 هزار و 750 تن در هفته گذشته به 771 هزار و 175 تن در هفته اخیر رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید