Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد قیمت آلومینیوم

رشد قیمت آلومینیوم

رشد 2.2 درصدی قیمت آلومینیوم

در دو روز گذشته، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین، 74 دلار افزایش یافت و به سه هزار و 312 دلار رسید. همان‌طور که در نمودار 1 آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، در دو روز گذشته، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه 25 فروردین ماه)، رشد 2.2 درصدی معادل 74 دلار و 50 سنت را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه 25 فروردین ماه، آلومینیوم سه هزار و 237 دلار و 50 سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به سه هزار و 312 دلار به ازای هر تن رسید.


همچنین روز سه‌شنبه 30 فروردین ماه 1401، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افزایش 3 درصدی معادل 97 دلار و 50 سنت از سه هزار و 214 دلار و 50 سنت به ازای هر تن به سه هزار و 312 دلار به ازای هر تن رسیده است.
میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با کاهش چهار هزار و 350 تن کاهش از 608 هزار تن در هفته گذشته به 603 هزار و 650 تن در هفته اخیر رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید