Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد مصرف آلومینیوم در خاورمیانه

رشد مصرف آلومینیوم در خاورمیانه

تقاضای آلومینیوم در خاورمیانه رشدی معادل 750هزار تن تا سال 2022 خواهد داشت و در این راستا بحرین تا ابتدای 2019ظرفیت تولید خود را 500هزار تن افزایش می‎دهد.

شرکت آلومینیوم بحرینAlba در سمپوزیوم آلومینیوم S&P Global Platts در میامی اعلام کرد: در نظر دارد تا سهم زیادی از این رشد تقاضا را پاسخ دهد و در این راستا تا ماه ژانویه سال 2019 بیش از 500هزار تن ظرفیت جدید تولید آلومینیوم را تکمیل می‎کند.

آلکوهجی Alkooheji مدیر بازاریابی این شرکت افزود: "توسعه خط6 شرکت Alba که با هزینه 3 میلیارد دلار انجام می‎شود منجر به رشد ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 540هزار تنی شده و در نتیجه این شرکت بزرگترین اسملتر آلومینیوم جهان را در اختیار خواهد داشت".

وی افزود: "تعادل نسبی تولید و عرضه آلومینیوم در جهان 63 میلیون تن است. خاورمیانه کمتر از 50 درصد تولید آلومینیوم خود را سالانه مصرف می‌کند. در حالی که خاورمیانه 9 درصد از آلومینیوم جهان را در سال 2017تولید کرد اما مصرف آن کمتر از 2.2درصد جهان بود.

کشورهای خلیج فارس سال گذشته میلادی 8 درصد تولید و 1.5 درصد مصرف آلومینیوم را به خود اختصاص دادند.در مقایسه، آمریکا اعلام کرد که یک درصد تولید آلومینیوم و 9 درصد مصرف را در سال 2017 به ثبت رسانده و همچنین چین طی این مدت 57 درصد تولید و 54 درصد مصرف آلومینیوم جهان را داشته است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید