Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
توافق به نفع چین یا امریکا !

توافق به نفع چین یا امریکا !

بر اساس گفته یکی از متخصصین به نام رابین بهر، نشانه‌ای از رشد اقتصادی چین وجود ندارد و این امریکاست که در حال اوج گرفتن است.

رابین بهر سرپرست تحقیقاتی فلزات در Societe Generale (یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های خدمات مالی در اروپا) در لندن گفته است:

"ما شاهد خسارات و تلفات هستیم زیرا برخی از ارقام رشد به ویژه در اروپا در هفته گذشته بسیار ضعیف بوده است. همچنین هیچ نشانه‌ای از رشد اقتصادی چین وجود ندارد و به نظر می‌رسد که رشد اقتصادی امریکا در حال اوج گیری است".

براساس اطلاعات رسمی که در هفته گذشته منتشر شد، فروش خرده فروشی‌های چینی از سال 2003 در ضعیف‌ترین مسیر خود قرار گرفته‌ و در حدود سه سال است که تولیدات صنعتی این کشور افزایش یافته است.

رابین بهر افزود: با این آمارهای بسیار ضعیفی که در هفته گذشته منتشر شد، دولت محرک‌های بیشتری را نسبت به انتظار بازار ارائه خواهد داد.

شی جینگ پینگ رییس جمهور چین، در روز سه شنبه برای بزرگداشت چهلمین سالگرد اصلاحات چین سخنرانی می‌کند. همچنین کنفرانس کار اقتصادی مرکزی کشور نیز در این هفته برگزار خواهد شد.

سرمایه‌گذاران نیز به به تصمیم‌گیری در مورد نرخ بهره و هدایت توسط کمیته بازار آزاد فدرال آمریکا در روز چهارشنبه چشم دوخته‌اند.

ترجمه و تالیف:پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید