Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش ۴٫۷ درصدی ظرفیت معادن مس جهان

افزایش ۴٫۷ درصدی ظرفیت معادن مس جهان

رشد ظرفیت معادن مس جهان

به گزارش متال آنلاین، تولیدات معادن مس جهان از ابتدای ماه ژانویه تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ میلادی، حدود ۱۰ میلیون و ۳۸۰ هزار تن ماده معدنی بوده که این مقدار در مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی، ۹ میلیون و ۸۹۹ هزار تن بود که حاکی از افزایش ۴٫۸ درصدی تولید است. از این میزان، پنج میلیون و ۵۱۵ هزار و ۵۰۰ تن مربوط به قاره «آمریکا»، دو میلیون و ۲۳۸ هزار و ۱۰۰ تن «آسیا»، یک میلیون و ۲۴۰ هزار و ۳۰۰ تن «آفریقا»، ۹۰۷ هزار و ۸۰۰ تن «اروپا» و ۴۷۷ هزار و ۹۰۰ تن مربوط به «اقیانوسیه» بوده است. لذا در همین مدت، ظرفیت معادن مس جهان به ۱۲ میلیون و ۷۹۰ هزار تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی با ۱۲ میلیون و ۲۱۸ هزار تن، نشان از افزایش حدود ۴٫۷ درصدی دارد.

همچنین طی ۶ ماهه نخست ۲۰۲۱، فعالان مس جهانی حدود ۱۲ میلیون و ۳۱۳ هزار تن مس تصفیه شده تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی، ۱۱ میلیون و ۹۳۳ هزار تن بود که نشان دهنده افزایش حدود ۳٫۲ درصدی است.

همچنین ظرفیت تولید کارخانه‌های مس تصفیه شده در جهان طی ۶ ماهه نخست ۲۰۲۱ میلادی، ۱۵ میلیون و ۳۹ هزار تن بود که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی با ۱۴ میلیون و ۷۶۹ هزار تن، حدود ۱٫۸ درصد افزایش یافت. علاوه بر این قیمت جهانی مس در حال حاضر (۱۰ مهر ۱۴۰۰) حدود ۹ هزار و ۱۵۳ دلار در تن برآورد شد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید