Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
سومین کنفرانس بین‌المللی صنعت روی چین

سومین کنفرانس بین‌المللی صنعت روی چین

برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی صنعت روی با هدف بررسی عملیات‌های ذوب، پردازش و بازیافت روی و بررسی استراتژی‌های حفاظت زیست محیطی در ماه آبان در کشور چین

متخصصان و کارشناسان چینی و بین‌المللی صنعت روی در این کنفرانس که در تاریخ 28 تا 31 اکتبر سال 2018 برابر با 6 تا 9 آبانماه سال 97 برگزار می‌شود حضور خواهند داشت تا گزارشی از آخرین روند و تجهیزات پیشرفته در ذوب، پالایش و بازیافت روی، ارائه دهند. این کنفرانس بر روی استراتژی‌های حفاظت از محیط زیست، مانند بکارگیری تصفیه مواد باقی مانده در زمان ذوب روی، تمرکز خواهد کرد. بازارها، برنامه‌های کاربردی و تاثیر مقررات زیست محیطی جدید برای تولید و استفاده از روی در چین و اروپا نیز در این کنفرانس پوشش داده می‌شود. همچنین شرکت کنندگان در این کنفرانس فرصتی برای بازدید از ماشین‌آلات را خواهند داشت.
این کنفرانس به عنوان یک دانشکده صنعت روی و برنامه آموزشی دوسالانه IZA برای صنعت روی طراحی شده است و یک زنجیره صنعتی را از اکتشاف و استخراج معادن تا تولید، پردازش و کاربرد آن، قیمت گذاری، تجارت و محیط زیست، پوشش دهی می‌کند. تمرکز این کنفرانس بر روی ذوب و پالایش، بازیافت و فن آوری‌های حفاظت محیط زیست خواهد بود.
ترجمه همزمان، به زبان انگلیسی و چینی در سراسر این کنفرانس وجود خواهد داشت. برای حضور در این همایش نیز از قبل باید ثبت نام انجام دهید. برگزار کننده این همایش انجمن بین‌المللی روی (IZA)، می‌باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و حضور در این نمایشگاه به آدرس مقابل ایمیل ارسال نمائید. izachina@163.com

سومین کنفرانس بین‌المللی صنعت روی چین

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید