Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش ۲ درصدی تولید آلومینیوم در ۸ ماه امسال

کاهش ۲ درصدی تولید آلومینیوم در ۸ ماه امسال

بررسی عملکرد تولید هشت ماه شرکت‌های تولیدکننده آلومینیوم ایران حاکی از تولید 223 هزار و 877 تن محصول تا پایان آبان ماه امسال بوده که رشد منفی 2 درصدی را در همسنجی با پارسال نشان می‌دهد.

در این مدت تولید آلومینیوم در شرکت «هرمزال» 69 هزار و 839 تن، «المهدی» 40 هزار و 296 تن و «ایرالکو» 113 هزار و 742 تن بوده که به ترتیب با رشد 11 درصدی، منفی یک و منفی 9 درصدی همراه بوده است.

بر پایه این گزارش، تولید شرکت های یاد شده در آبان ماه گذشته در شرکت هرمزال 9 هزار و 59 تن، المهدی پنج هزار و 203 تن و ایرالکو 14 هزار و 702 تن بوده که به ترتیب رشد 24 درصدی، 10 درصدی و منفی پنج درصدی را به ثبت رساندند.

همچنین در این مدت تولید پودر آلومینا در شرکت آلومینای ایران با رشد سه درصدی نسبت به هشت ماه پارسال 160 هزار و 713 به ثبت رسید. تولید این محصول در آبان ماه امسال با رشد هشت درصدی در مقایسه با آبان ماه 95 به 20 هزار و 322 تن رسید.

پیشتر «مهدی ثقفی» مدیرعامل شرکت ایرالکو اظهار کرده بود: سالیانه تا 350 هزار تن آلومینیوم در کشور تولید می شود که نیمی از این تولید در شرکت آلومینیوم اراک و نیمی دیگر در کارخانه های هرمزال و المهدی است.

به گفته وی، نیاز سالیانه کشور 500 هزار تن آلومینیوم است و ما به التفاوت مورد نیاز از خارج وارد می شود و هر میزان که آلومینیوم تولید شود، خریدار و مشتری برای آن وجود دارد.
ثقفی یادآوری کرد: این مشروط به آن است که مشتریان با مشکل نقدینگی روبرو نباشند اما در عمل شاهدیم به همین دلیل 30 درصد از شمش آلومینیوم تولیدی صادر می شود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید