Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افت 2.7 درصد قیمت کاتد مس

افت 2.7 درصد قیمت کاتد مس

افت 2.7 درصد قیمت کاتد مس

قیمت کاتد مس در دو روز در بورس کالای ایران نسبت به هفته پیشین، 2.7 درصد کاهش یافت و به 237 هزار و 63 تومان رسید.
شرکت ملی صنایع مس ایران در دو روز گذشته، پنج هزار تن کاتد مس در بورس کالای ایران عرضه کرد که با تقاضای چهار هزار و 580 تنی مواجه شد و به میزان چهار هزار و 420 تن معامله صورت گرفت. این شرکت باقی‌مانده کاتد خود را در تالار مچینگ عرضه کرد که توانست 580 تن دیگر آن را بفروشد و حجم معاملات خود را به پنج هزار تن رساند.
نمودار 1 روند قیمت کاتد در بورس کالا طی یک هفته اخیر را نشان می‌دهد. طبق این نمودار، در عرضه این هفته، قیمت فروش هر کیلوگرم کاتد دو میلیون و 370 هزار و 631 ریال گزارش شده است.


همچنین نمودار 2 عرضه، تقاضا و حجم معامله مس کاتدی را در تالار بورس کالای ایران در معاملات روز یکشنبه 18 اردیبهشت ماه 1401 نشان می‌دهد. مجموع تقاضای کاتد در معاملات امروز، پنج هزار و 160 تن بوده که در مقایسه با هفته گذشته، کاهش دو هزار و 660 تنی داشته است. شرکت ملی صنایع مس ایران از معامله انجام شده، یک هزار و 185 میلیارد و 315 میلیون تومان درآمد کسب کرد.


شرکت ملی صنایع مس ایران امروز در چند روز گذشته، 10 هزار تن مس کم عیار (سرباره G) به قیمت چهار هزار و 262 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه کرده بود که با تقاضای دو هزار و 200 تنی مواجه و به همین میزان معامله شد. این شرکت باقی‌مانده مس کم عیار (سرباره G) خود را در تالار مچینگ عرضه کرد که توانست یک هزار تن دیگر آن را بفروشد و حجم معاملات خود را به سه هزار و 200 تن رساند. «فملی» از معامله صورت گرفته، 132 میلیارد و 768 میلیون تومان درآمد کسب کرد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید