Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش 1.1 درصدی قیمت سفاله برنج

کاهش 1.1 درصدی قیمت سفاله برنج

قیمت ضایعات سفاله برنج 1.1 درصد کاهش یافت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، روز پنج‌شنبه 21 بهمن ماه، مطابق نمودار 1 که روند قیمت ضایعات مفرغ و سفاله برنج را در بازار ضایعات نشان می‌دهد، ضایعات مفرغ بیشترین رشد قیمت و ضایعات سفاله برنج بیشترین افت قیمت را طی یک روز نسبت به سایر ضایعات داشتند.، قیمت مفرغ نسبت به روز پیشین 0.3 درصد رشد داشته و به سطح 157 هزار و 140 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است. ضایعات رادیات برنجی و برنج سفیدبار بعد از مفرغ در روز 21 بهمن ماه به ترتیب با قیمت‌های 136 هزار و 890 تومان و 158 هزار و 980 تومان به ازای هر کیلوگرم، هر کدام به ترتیب معادل 0.3 درصد و 0.2 درصد رشد قیمت در جایگاه‌های بعدی قرار می‌گیرند.


همچنین در معاملات امروز 21 بهمن ماه، ضایعات سفاله برنج با قیمت 146 هزار و 850 تومان به ازای هر کیلوگرم معادل 1.1 درصد بیشترین افت را در بین سایر ضایعات داشت. ضایعات مس کابلی سیاه و مس کابلی برنج زردبار به ترتیب با کاهش 0.7 درصد و 0.5 درصد در رده‌های بعدی قیمت پس از ضایعات سفاله برنج قرار می‌گیرند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید