Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد 0.7 درصدی قیمت ضایعات مفرغ

رشد 0.7 درصدی قیمت ضایعات مفرغ

رشد 0.7 درصدی قیمت ضایعات مفرغ

درهفته گذشته معاملات ضایعات مفرغ بیشترین رشد قیمت و ضایعات مس کابلی قرمز بیشترین افت قیمت را در میان سایر ضایعات نسبت به روز معاملاتی پیشین داشتند. در بازار ضایعات هفته گذشته، مطابق نمودار 1 که روند قیمت ضایعات مفرغ و مس کابلی قرمز را نشان می‌دهد، در معاملات امروز، قیمت برنج مفرغ نسبت به روز پیشین 0.7 درصد رشد داشته و به سطح 163 هزار و 960 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است. ضایعات لوله مسی و مس آرمیچری بعد از مفرغ در روز 14 دی ماه به ترتیب با قیمت‌های 214 هزار و 20 تومان معادل 0.3 درصد رشد و 212 هزار و 370 تومان به ازای هر کیلوگرم در جایگاه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

همچنین در معاملات روزهای بعد، ضایعات مس کابلی قرمز با قیمت 221 هزار و 690 تومان به ازای هر کیلوگرم معادل 0.8 درصد بیشترین افت را در بین سایر ضایعات داشت. ضایعات رادیات برنجی و برنج زردبار با کاهش به ترتیب 0.5 درصد و 0.4 درصد در رده‌های بعدی قیمت پس از ضایعات مس کابلی قرمز قرار دارند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید