Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
از فروش شرکت فلزات 1میلیارد دلاری تا لغو تعرفه‌ها برای امریکا

از فروش شرکت فلزات 1میلیارد دلاری تا لغو تعرفه‌ها برای امریکا

وزارت امورخارجه چین اعلام کرده است که تعرفه‌های 25% درصدی برای کالاهای امریکایی را لغو خواهد کرد. همچنین یک تولید کننده مس کانادایی درصدد بازسازی یا فروش کمپانی خود است.

وزارت امور خارجه چین در روز جمعه پس از آنکه بین دو ابر اقتصاد جهان آتش بس اعلام شد گفت: چین از یکم ژانویه سال 2019، به طور موقت تعرفه‌های 25 درصدی قطعات و خودروهای ساخت امریکا را به حالت تعلیق درخواهد آورد.

در روز شنبه دادگاهی به نفع محیط زیست در تامیل نادو(استانی در کشور هند) برپا گردید و رای دادگاه بر آن شد که کارخانه ذوب مس ودانتا(Vedanta's) برای همیشه بسته شود و این شرکت به قسمت جنوبی هند انتقال داده شود.

شرکت فلزات امپریال(Imperial Metals)، که یک تولید کننده مس کانادایی است بانک مونترال (BMO) را برای تسریع فرآیند بازسازی که می‌تواند شامل فروش شرکت به مبلغ ۱ میلیارد دلار باشد، استخدام کرده است. در واقع انجام پروسه‌های فوق را به این بانک محول کرده است.

قیمت اکثر فلزات پایه در ساعات اولیه روز دوشنبه بیست و ششم آذرماه افزایش پیدا کرد، که این اتفاق می‌تواند نشانه یک شروع هفته مثبت برای امریکا و چین در راستای حل اختلافات تجاریشان باشد با این که داده‌های ضعیف اقتصادی نیز وجود دارد.

به علاوه، قیمت مس، در بورس فلزات لندن در طی سه ماه گذشته بدون تغییرات اساسی،به مبلغ 6.132 دلار به ازای هر تن بود.

ترجمه و تالیف: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید