Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
مس لیدر فلزات در بورس فلزات اروپا

مس لیدر فلزات در بورس فلزات اروپا

بالا رفتن قیمت مس و سایر فلزات اساسی امروز در بورس فلزات اروپا نشانگر رشد صنعت و افزایش تقاضا برای این محصولات است،

تحلیلگران بازارهای جهانی عامل اصلی این رشد نرخ را کاهش 0.22% ایندکس دلار ناشی از منتفی شدن رشد نرخ بهره در ماه سپتامبر عنوان کرده اند.
به این ترتیب بازارهای جهانی امروز را با رشد قیمت تمامی فلزات اساسی مس0.5, آلومینیم 0.31, قلع 0.27, سرب 0.21, روی 0.1, فولاد 4.8 و سنگ آهن 0.5 درصد رشد شروع کرده اند و حتی نفت نیز از رشد قیمت  

0.23درصدی طی این برخوردار شده است.
بر این اساس مس امروز گل سرسبد بازار است, گزارشهای موسسات بین المللی نشان میدهد که تقاضای مس چین قوی بوده و روند رشد ذخایر انبارهای LME متوقف شده و با تشکیل صف تقاضا در بورس آتی شانگهای SHFE میتوان امید به رشد مطلوب قیمت تا 4750 در روزهای آتی را داشت.
البته نا گفته نماند آمار منتشره درخصوص رشد اقتصادی کشور چین نیز در رشد قیمت فلز سرخ در بازارهای جهانی بی تاثیر نبوده است.
با انتشار داده هایی مبنی بر بهبود رشد اقتصادی در بزگترین کشور مصرف کننده مس در جهان، قیمت این فلز رشد قابل توجهی را نسبت به یک ماه اخیر تجربه کرد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید