Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صادرات اسلب فولاد خوزستان به برزیل

صادرات اسلب فولاد خوزستان به برزیل

فرناندو پائولوچیو کوینلاتو یکی از نمایندگان شرکت CSN برزیل به‌عنوان دومین فولاد ساز بزرگ جهان در جریان دیدار از فولاد خوزستان با اشاره به کیفیت بالای شمش این شرکت گفت: فولاد خوزستان می‌تواند برای تمام دنیا اسلب تولید کند.

هیات اعزامی شرکت CSN برزیل, شامل فرناندو پائولوچیو کوینلاتو نماینده فنی, اسماعیل ویرا واسکنسلوس مذاکره‌کننده تجاری و مارکوس آلیوس هوفمن به‌عنوان سرمایه‌گذار, طی سفر سه روزه به خوزستان, از خط تولید شمش در واحد فولادسازی, سیستم‌های کنترل کیفی, حمل و نقل و انبارهای شمش شرکت در اهواز و بندر امام خمینی(ره) دیدن کردند.

 

فرناندو تصریح کرد: شرکت فولاد خوزستان کارخانه‌ای بسیار بزرگ است که تمام استانداردهای موردنظر را در تمامی مراحل و عملیات تولید و ارسال محصول دارد و ما این را با اطمینان تایید می‌کنیم. بنابراین به صراحت می‌گویم فولاد خوزستان با همین استانداردها می‌تواند محصول اسلب را برای تمام دنیا تامین کند چون محصولاتش از کیفیت لازم برای این منظور برخوردار هستند. بنا بر این گزارش, شرکت CSN برزیل اخیرا یک محموله سنگین شمش اسلب از شرکت فولاد خوزستان خریداری کرده و هیات یاد شده را برای تحقیق و اطمینان از دریافت کالای به موقع و باکیفیت به محل کارخانه فروشنده اعزام کرده است.

 

به عقیده کارشناسان, با این ابراز عقیده که پس از مشاهده از نزدیک مراحل تولید و ارسال محصول توسط کارشناس فنی هیات تحقیق یاد شده صورت گرفته و نیز روند مثبت مذاکرات فیمابین, احتمال افزایش حجم همکاری‌ها میان این دو شرکت مطرح ایرانی و برزیلی وجود دارد. این اولین بار در تاریخ صادرات فولاد کشور است که یک فولادساز بزرگ ایرانی توانسته با اتکا به کیفیت و قیمت رقابتی خود, یک خریدار مصمم در بازارهای آمریکای لاتین برای محصول شمش خود پیدا کند. محمدحسین امام, مدیر صادرات شرکت فولاد خوزستان ضمن تایید انجام معامله صادراتی یاد شده میان این شرکت و خریدار برزیلی در این زمینه گفت: شرکت CSN در این مرحله محموله شمش اسلب ما را به وزن تقریبی 100 هزارتن خریداری کرده که مراحل ارسال آن طبق سفارش مشتری در حال انجام است.

 

مدیر صادرات فولاد خوزستان مهمترین دلایل این موفقیت صادراتی را کیفیت بالای محصولات و کسب استانداردهای جهانی در کلیه مراحل تولید در این شرکت عنوان کرد. شرکت CSN دومین فولادساز بزرگ برزیل است که با ظرفیت 5 میلیون و 800 هزار تن در ریودوژانیرو واقع شده و یکی از بزرگترین‌ها در آمریکای لاتین به‌شمار می‌رود. بنابر اطلاعات موجود در سایت رسمی CSN, این شرکت که دارای چند خط نورد بوده و در زمینه تولید سیمان هم فعال است, یکی از معدود تولیدکنندگان ورق‌های نازک فولادی در دنیا نیز هست.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید