Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
آمادگی ایتالیا برای توسعه صنعت لوله‌سازی ایران

آمادگی ایتالیا برای توسعه صنعت لوله‌سازی ایران

با توجه به جایگاه صنعت نفت و گاز در کشور ایران باید بگویم, اهمیت لوله‌های درزدار و بدون درز در این کشور دوچندان است.

با توجه به جایگاه صنعت نفت و گاز در کشور ایران، لوله‌های درزدار و بدون درز چه اهمیتی دارد؟

 
با توجه به جایگاه صنعت نفت و گاز در کشور ایران باید بگویم, اهمیت لوله‌های درزدار و بدون درز در این کشور دوچندان است. هدف دانیلی بر تولید و توسعه این محصولات در ایران به‌ویژه بعد از رفع تحریم‌های اقتصادی است و کنفرانس‌هایی از این نوع برای ما بسیار حائز اهمیت است. ما خوشحال خواهیم شد در آینده نزدیک بتوانیم در این زمینه و برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر دانیلی در بازار ایران خدمات مثبتی را ارائه دهیم. البته دانیلی بازار ایران را به خوبی می‌شناسد و تجارب بسیار خوبی در ایران داشته است اما مهم‌ترین مسئله بحث گسترش توانمندی‌های این کشور در زمینه تولید لوله‌ها بعد از رفع تحریم‌ها و با هدف توسعه صنعت نفت و گاز و نقش مهم آن در اقتصاد ایران است.


چه عوامل مهم و تاثیرگذاری در تولید لوله‌های بدون درز و درزدار باید مورد توجه قرار گیرد؟

 
من فکر می‌کنم یکی از مسائل مهم درباره سرمایه‌گذاری و تولید لوله یک ترکیب خوب از چند عامل مهم در یک پروژه است. در ابتدا فناوری خوب یک عامل مهم است و ما مدعی هستیم که دارای یکی از بهترین و روزآمدترین فناوری‌ها در این زمینه هستیم. دومین عامل موثر یک بخش توسعه و تحقیق بسیار قوی و متخصص است و عامل آخر سرمایه‌گذاری و حمایت مالی یک پروژه است. همانطور که می‌دانید حمایت مالی نقش روزافزونی در توسعه پروژه‌ها دارد و به همین دلیل دانیلی همواره تلاش دارد حمایت کامل و همه‌جانبه از مشتریان خود داشته باشد. تسهیلات مالی برای مشتریان در نظر گرفته, دارای بالاترین فناوری روز دنیاست و وقتی بحث تولید لوله است, ما یک گروه دستیار عملیاتی متخصص و باتجربه در هنگام اجرای کارخانه در اختیار مشتری قرار می‌دهیم که این یک امتیاز مثبت برای ما به شمار آمده و باعث تسهیل و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه می‌شود.

 
آیا شما به تولیدکنندگان ایرانی در زمینه تاسیس کارخانه توصیه یا پیشنهادی دارید؟

 
درباره توانایی‌های بالقوه‌ای که در ایران وجود دارد, باید گفت که دانیلی در این زمینه در حال ایجاد یک «‌Work Shop » در اشتهارد کرج به منظور تسهیل روابط متقابل و نزدیک با مشتریان و کسانی که در حال پژوهش برای تاسیس کارخانه در آینده هستند, است. می‌دانید وقتی بحث بازگشایی یک کارخانه مطرح می‌شود, موضوع میلیون‌ها یورو سرمایه است و ما می‌خواهیم یک منبع داخلی برای کسانی که قصد قدم گذاشتن در این راه را دارند, ایجاد کنیم. مهم‌ترین بحث این است که ما یک همکاری متقابل و نزدیک با مشتریان خود ایجاد کنیم. ما فقط این‌ را یک رابطه بین فروشنده و خریدار نمی‌دانیم بلکه مشتریان ما در واقع شرکای تجاری ما هستند و موفقیت آنها در بلندمدت موفقیت و اعتبار ما نیز خواهد بود.

 
استراتژی دولت ایران نیز بر ایجاد موقعیت برای تاسیس کارخانه و استفاده از فناوری‌های مدرن برای افزایش تولید و همچنین صادرات است. نظر شما در این‌باره چیست. آیا دانیلی نیز چنین استراتژی را در ایران دنبال می‌کند؟

 
بله، این یک استراتژی بسیار مهم و حیاتی است و من معتقدم که در بحث احداث و نگهداری کارخانه‌های استنلس‌ استیل باید چنین استراتژی و حمایتی از جانب دولت وجود داشته باشد. ما در دانیلی نیز همواره درصدد دریافت هرگونه کمک و حمایت از سوی دولت خود هستیم و مشتریان ما باید به همین شکل عمل کنند. در واقع این یک ترکیب برد- برد برای هر دو طرف است و همه متخصصان و سرمایه‌گذاری چه در بخش دولتی و چه خصوصی باید به منظور ایجاد و توسعه قدرتمند و افزایش فرصت‌های جدید شغلی تلاش کنند.

 

ما سعی در جلب حمایت‌های اقتصادی از موسسات مالی و بانکی داریم و کاملا مطمئنم که به زودی این حمایت‌ها انجام می‌شود و ما پروژه‌ها را شروع می‌کنیم. اگرچه بسیاری ما را واردکننده صرف از کشورهایی مثل چین و هند و دیگر کشورها می‌دانند اما برای ایرانیان همانند مردم بسیاری از کشورها مهم‌ترین بحث این است که خودمان تولیدکننده محصولات موردنیاز خود باشیم. بله، به طور مسلم ما همواره در سرتاسر دنیا سعی در سرمایه‌گذاری برای تاسیس و توسعه کارخانه‌های تولید لوله داشته و مهم‌ترین مسئله را ایجاد توان تولید در یک کشور و استقلال آن در تولید و بی‌نیازی به واردات و تحمل فشارها و هزینه‌های مربوط به واردات می‌دانیم. این به معنی آن است که از نظر ما نحوه تامین یک کالا و محصول فراهم کردن فناوری تولید برای مشتری است.

 

البته زمانی که شما به عنوان مثال تصمیم خود را برای سرمایه‌گذاری در چنین پروژه‌هایی می‌گیرید, می‌توانید مطمئن باشید که در رقابت تولید استنلس استیل پیشرو و موفق خواهید بود. رقابت در عرصه تولید استنلس استیل رقابت بسیار سخت و فشرده‌ای است و شما باید به سرعت جایگاه خود را چه از لحاظ کمیت محصول و چه از لحاظ کیفیت پیدا کرده و مستحکم کنید در غیراینصورت از همان ابتدا بازنده این میدان خواهید بود.

 
بحث قیمت نیز با توجه به قیمت‌گذاری چینی‌ها روی محصولات مشکلاتی را ایجاد کرده، در این زمینه چه می‌توان کرد؟

 
بله متاسفانه باید بگویم چینی‌ها در این عرصه مشکلات زیادی را ایجاد می‌کنند و امکان رقابت با قیمت‌های آنها واقعا وجود ندارد این موضوع باید به سرعت حل شود. من معتقدم دولت چین به زودی درصدد درخواست کمک از دیگر کشورها در زمینه سرمایه‌گذاری‌های کلان خواهد بود. بله آنها اکنون در بازار جایگاه خوبی دارند و بزرگ هستند اما به علت نیاز روزافزون بازار, آنها نیز نیاز به سرمایه‌گذاری خواهند داشت در غیراین صورت این جایگاه خود را در بازار از دست می‌دهند.

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید