Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش تولید مس قزاقستان با آغاز به کار 2 پروژه توسعه‌ای

افزایش تولید مس قزاقستان با آغاز به کار 2 پروژه توسعه‌ای

در قزاقستان، تولید مس به صورت کنسانتره در واحد عملیاتی جدید Boschekul شرکت Kaz Minerals آغاز شده است.

ظرفیت کلی تولید این واحد برابر با سالانه 95 هزار تن است که برای سال 2016 در حدود سالانه 45 تا 65 هزار تن تولید درنظر گرفته شده است. هم‌اکنون این تولید در وضعیت پایه پیش‌بینی‌ها در نظر گرفته شده است. مجموع مخارج سرمایه‌ای این پروژه برابر با 1/2 میلیارد دلار گزارش شده, در حالی که برآوردها در سه ماهه چهارم سال 2013 برابر با 2/2 میلیارد دلار بود.


همچنین وود مکنزی در ادامه گزارش خود به راه‌اندازی قریب‌الوقوع معدن   Altay Polimetallyدر قزاقستان اشاره می کند و می نویسد: این باور وجود دارد که شرکت Altay Polimetally قصد دارد معدن مس, آلومینیوم و نقره Koktaszhal در نزدیکی شهر Besnen در منطقه Karaganda در شمال شرقی قزاقستان را در طول نیمه اول سال 2016 میلادی راه‌اندازی کند.


این گزارش در ادامه می‌افزاید: این پروژه از یک جریان جدید مواد بهره می‌برد که شامل واحدهای خردایش, غربال‌گری و آسیای عمودی می‌شود که جایگزین ترتیب سنتی خردایش با استفاده از واحدهای آسیای SAG و آسیای ball خواهند شد. در واحد عملیاتی معدنکاری روباز به جای عملیات سنتی حمل و نقل با استفاده از کامیون, از یک شبکه سیار خردایش درون پیت و تسمه‌های نقاله استفاده خواهد شد. برآورد می‌شود که ظرفیت تولید این پروژه برابر با 30 هزار تن کنسانتره مس در سال باشد. اگرچه با توجه به ریسک‌های موجود در مورد یک واحد عملیاتی نامتعارف, افزایش ظرفیت این پروژه محافظه‌کارانه در نظر گرفته شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید