Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افقی روشن پیش روی واشنگتن و پکن

افقی روشن پیش روی واشنگتن و پکن

تحلیلگران گفته‌اند که نشانه‌های مثبتی از آخرین مذاکره چین و امریکا به چشم می‌خورد.

براساس آخرین دور مذاکرات تجاری بین واشنگتن و پکن، برخی تحلیگران خاطر نشان کرده‌اند که پیشرفت‌هایی در جهت حل اختلافات تجاری بین امریکا و چین صورت گرفته است، اما هنوز راه درازی برای عقد قراردادی پر مایه وجود دارد.

آمریکا بیانیه‌ای را منتشر کرده که در آن به لیست بلند بالایی از مسائل مهم و ارتباط بین دو ابر اقتصاد اشاره شده است. این مسائل شامل: انتقال فناوری، حفاظت از مالکیت فکری، برداشتن موانع تعرفه‌ای، سرقت‌های سایبری در جهت رسیدن به اهداف تجاری، خدمات و کشاورزی، می‌باشد. همچنین اذعان داشته که چین وعده داده تا میزان زیادی کالا و خدمات مانند محصولات کشاورزی، انرژی و سایر کالاهای تولیدی را از امریکا خریداری کند.

در بیانیه‌ای گفته شده که در این مذاکره هر دو طرف بحث‌های گسترده، عمیق و دقیقی را درباره ملاحظات مشترک تجاری و زیرساختی مطرح کرده‌اند و پایه رسیدگی به نگرانی‌ها زده شده است.

به علاوه بر اساس گزارش‌های رسمی، پکن به انجام وعده‌هایش متعهد است و امریکا نیز از این مذاکرات سه روزه ابراز خرسندی کرده است.

تالیف و ترجمه: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید