Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد ۲۰ درصدی ترانزیت خارجی

رشد ۲۰ درصدی ترانزیت خارجی

رشد ۲۰ درصدی ترانزیت خارجی

گمرک ایران از رشد ۲۰ درصدی ترانزیت از مسیر ایران خبر داد و اعلام کرد: در ۸ ماهه سال جاری میزان عبور کالا از مسیر ایران به ۱۰ میلیون و ۹۱۹ هزار تن رسیده است. به گزارش گمرک ایران، این میزان ترانزیت خارجی از مسیر ایران در ۸ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹.۵۴ درصد افزایش نشان می دهد.این گزارش در خصوص گمرکات عمده مبدأ ترانزیت خارجی از لحاظ وزنی در ۸ ماهه سال ۱۴۰۲ می‌افزاید: در این مدت گمرکات منطقه ویژه شهید رجایی بندر عباس ، پرویزخان، باشماق، بازرگان، بیله سوار، بندر لنگه، جلفا، سرخس، آستارا و منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا ۱۰ گمرک عمده مبدا ترانزیت خارجی کشور بودند.
بر اساس این گزارش، از مجموع کل ترانزیت خارجی از مسیر ایران، ۹ میلیون و ۶۷۲ هزار تن آن از مبدا ۱۰ گمرک یاد شده بوده است.این گزارش حاکیست، در بین گمرکات عمده مبدا ترانزیت خارجی، بیشترین میزان افزایش به گمرکات پرویزخان، منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا و باشماق اختصاص داشت که به ترتیب ۲۱۵، ۹۱ و ۳۶ درصد افزایش داشت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید