Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
پیش‌بینی صندوق بین‌المللی پول و افت قیمت فلزات صنعتی

پیش‌بینی صندوق بین‌المللی پول و افت قیمت فلزات صنعتی

صندوق بین‌المللی پول(IMF) پیش‌بینی کرده که در سال جاری رشد اقتصادی جهان کاهش خواهد داشت که در پی این اظهارات بازار فلزات دستخوش نوسان شد.

در روز گذشته یعنی دهم آوریل، صندوق بین‌المللی پول(IMF) پیش‌بینی کرد که رشد جهانی کاهش می‌یابد و امریکا تهدید کرد که تعرفه‌های صدها کالای اروپایی را سنگین‌تر می‌کند. به دنبال این رخ‌دادها قیمت مس نیز افت پیدا کرد.

صندوق بین‌المللی پول، با اشاره به جنگ تجاری امریکا و چین، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و تقاضای ضعیف در آینده، رشد اقتصاد جهانی در سال جاری را 3/3% پیش‌بینی کرده است.

شایان ذکر است که این خطر ممکن است وجود داشته باشد که این رقم کاهش بیشتری هم پیدا کند.

نماینده تجاری ایالات متحده در روز دوشنبه این مطلب را مطرح کرد که تعرفه‌های سنگین بر روی لیستی از محصولات اتحادیه اروپا که شامل هواپیماهای تجاری بزرگ، محصولات لبنی و نوشیدنی‌ها است، اعمال شود.

دونالد ترامپ با تهدید اتحادیه اروپا به اعمال تعرفه‌های 11 میلیارد دلاری بر روی محصولات این اتحادیه، یک جنگ تجاری جدید را به راه انداخته است.

در پی پیش‌بینی صندوق بین‌المللی پول قیمت دیگر فلزات صنعتی نیز کاهش پیدا کرد.

قیمت روی نیز در روز گذشته، به دلیل آنکه ذوب‌کنندگان چینی میزان خروجی‌هایشان را افزایش داده‌اند و مازاد تولید می‌کنند، کاهش پیدا کرد.

آلومینیوم امارات

تولید، در پالایشگاه Al Taweelah آلومینیا ابوظبی، آغاز شده است و انتظار می‌رود که تولید سالیانه دو میلیون تن آلومینا در این پالایشگاه عملی شود.

اعتراضات پرو به کجا رسید؟

جمعی از بومیان لس‌بمبرس(Las Bambas) رای‌گیری کردند تا به مدت دوماه جاده‌ای که مسدود کرده‌اند را باز کنند(جاده‌ای که به معدن مس می‌رسد) و دولت قرار است که امروز پنجشنبه از این منطقه دیدن کند.

تالیف و ترجمه: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید