Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
عجین شدن دانش روز با صنعت مس

عجین شدن دانش روز با صنعت مس

صنعت مس کشور همواره فرصت‌های فراوانی را برای دانشگاه‌ها خلق کرده است. در سال‌های گذشته با تکیه بر سیاست دانشگاه شدن صنعت، شرکت ملی صنایع مس ایران بیش از گذشته به سمت تقویت ارتباط با دانشگاه‌ها رفته است.

هم‌اکنون بیش از 140 پروژۀ تحقیقاتی در امور تحقیق و توسعۀ مس منطقۀ کرمان در دست انجام است که در تمام آن‌ها دانشگاه‌های استان و کشور دخیل‌اند؛ این پروژه‌ها به شکل پایان‌نامه‌های دانشجویی ارشد و دکتری، قرارداد تحقیقاتی و قرارداد مشاوره با استادان دانشگاه‌ها هستند.

به‌طور کلی، شرکت مس در قالب پروژه‌های دانشجویی، قراردادی یا مشاوره، با بیش از 50 دانشگاه و شرکت دانش‌بنیان وابسته به دانشگاه در ارتباط است. به‌علاوه، در خط تولید مس منطقۀ کرمان بیش از 20 استاد دانشگاه به‌صورت هفتگی حضور دارند و ضمن بازدید از خط، دربارۀ مسائل احتمالی به پرسنل شرکت مس مشاوره می‌دهند.
حسن صحرایی پاریزی، مدیر تحقیق و توسعۀ مس منطقه کرمان در این زمینه می‌گوید: «شرکت مس بیش‌ترین همکاری را در سطح کشور با دانشگاه‌ها دارد و ما تقریباً هیچ پروژه‌ای را بدون کمک دانشگاه انجام نمی‌دهیم چراکه استادان دانشگاه با علم روز عجین‌اند و می‌توانند نوآوری‌های علم روز را در صنعت به ما ارائه دهند. از سوی دیگر، ما حمایت از دانشگاه‌های کشور را مسئولیت اجتماعی شرکت مس می‌دانیم چون شرکت مس، یک محیط صنعتی خیلی بزرگ است و باید امکان استفادۀ دانشگاه‌ها و دانشجویان از این امکانات فراهم شود.»

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید