Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد تولیدات معدنی در غول تولیدکننده مس

رشد تولیدات معدنی در غول تولیدکننده مس

به گزارش متال آنلاین میزان تولیدات معدنی شیلی در ماه ژوئن رشد داشته است.

به گزارش متال آنلاین، بانک مرکزی شیلی اعلام داشته که فعالیت اقتصادی کشور شیلی، بزرگترین تولیدکننده مس جهان، 12.4% در ماه ژوئن و در مقایسه با ماه ژوئن سال 2019 کاهش یافته است. این بانک در ادامه خاطر نشان کرد که این افت در اوج شیوع کرونا کمتر از سطح مورد انتظار بوده است. لازم به ذکر است که با وجود اینکه این کاهش کمتر از پیش‌بینی بازار بوده اما باید توجه داشت که افت قابل ملاحظه‌ای وجود داشته است.

طبق گفته‌های بانک مرکزی، تولیدات معدنی شیلی در ماه ژوئن 2.2% رشد داشته‌اند، دقیقا در زمانیکه فعالیت‌های غیرمعدنی 14% افت کرده‌اند.

در ماه ژوئن شیلی روزانه بیش از 5000 مورد جدید مبتلا به کرونا داشته که مقامات این کشور را وادار به تعطیلی کامل شهر سانتیاگو، پایتخت شیلی و شهری با بیش از 6 میلیون نفر جمعیت که موتور اقتصادی این کشور نیز محسوب می‌شود، کرده است.

بر اساس داده‌های منتشر شده بانک مرکزی، بزرگترین تولیدکننده مس جهان نه تنها در این مدت بحرانی توانسته است تا صنعت معدن خود را از ضرر و زیان مصون بدارد بلکه به اقتصاد کشور هم کمک رسانده است.

همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم، آمار و ارقام نشان ‌می‌دهند که تولید معدنی شیلی در ماه ژوئن 2.2% افزایش داشته است. این میزان از رشد نیز به دلیل رکودهایی که در ماه‌های آوریل و مه رخ داده، رقم خورده است.

انتشار این گزارش در بازار بین‌المللی فلزات به ویژه بازار فلز مس، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید