Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش هشت دلاری قیمت آلومینیوم

کاهش هشت دلاری قیمت آلومینیوم

وضعیت قیمت آلومینیوم

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 25 خرداد ماه 1401، با 0.3 درصد کاهش نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 580 دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، در دو روز گذشته، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (سه‌شنبه و چهارشنبه)، افت 0.3 درصدی معادل هشت دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز سه‌شنبه 24 خرداد ماه، آلومینیوم دو هزار و 588 دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و 580 دلار به ازای هر تن رسید.
همچنین روز چهارشنبه و پنج شنبه قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با کاهش 6.7 درصدی معادل 185 دلار و 50 سنت، از دو هزار و 765 دلار و 50 سنت به ازای هر تن به دو هزار و 580 دلار به ازای هر تن رسیده است. موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 25 خرداد ماه، با کاهش چهار هزار و 550 تنی، از 420 هزار و 675 تن به 416 هزار و 125 تن رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید