Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید












کاهش 44 دلاری آلومینیوم

کاهش 44 دلاری آلومینیوم

قیمت آلومینیوم 44 دلار کاهش یافت

قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه سوم تیر ماه، با 1.8 درصد کاهش نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 436 دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، روز جمعه سوم تیر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌شنبه، دوم تیر ماه)، افت 1.8 درصدی معادل 44 دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه دوم تیر ماه، آلومینیوم دو هزار و 480 دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و 436 دلار به ازای هر تن رسید.
همچنین روز جمعه سوم تیر ماه 1401، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با کاهش 1.5 درصدی معادل 38 دلار، از دو هزار و 474 دلار به ازای هر تن به دو هزار و 436 دلار به ازای هر تن رسیده است.موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه سوم تیر ماه، با کاهش سه هزار و 525 تنی، از 392 هزار و 275 تن به 388 هزار و 750 تن رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید