Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش ۲۸۱ دلاری قیمت مس

افزایش ۲۸۱ دلاری قیمت مس

افزایش قیمت مس

در دو روز گذشته، قیمت مس در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی پیشین، 2.8 درصد افزایش یافت و به 10 هزار و 257 دلار و 50 سنت رسید. به گزارش متال آنلاین، قیمت مس در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز گذشته، ۲٫۸ درصد معادل ۲۸۱ دلار و ۵۰ سنت نسبت به روز معاملاتی گذشته افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین ۲٫۵ درصد رشد را تجربه کرد و به ۱۰ هزار و ۲۵۷ دلار و ۵۰ سنت رسید. قیمت مس در روز سه‌شنبه و چهارشنبه، ۹ هزار و ۹۷۶ دلار بود.


قیمت سه ماهه مس در معاملات چهارشنبه ۱۱ اسفندماه، ۲٫۷ درصد معادل ۲۷۲ دلار و ۵۰ سنت نسبت به روز معاملاتی گذشته افزایش و نسبت به هفته پیش ۲٫۶ درصد رشد داشته است.
گفتنی است، روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۱۱ اسفندماه، با کاهش ۸۰۰ تنی، از ۷۲ هزار و ۸۷۵ تن به ۷۲ هزار و ۷۵ تن رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید