Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید












کاهش 25 دلاری مس

کاهش 25 دلاری مس

قیمت مس 25 دلار کاهش یافت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، قیمت مس در روز دوشنبه 18 یهمن ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز جمعه 15 بهمن ماه، 0.3 درصد معادل 25 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین 2.4 درصد رشد را تجربه کرد و به 9 هزار و 850 دلار رسید. قیمت مس در روز جمعه 15 بهمن ماه، 9 هزار و 875 دلار بود. قیمت سه ماهه مس در معاملات دوشنبه 18 بهمن ماه، 0.2 درصد معادل 20 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل کاهش و نسبت به هفته پیش 2.9 درصد افزایش داشته است.

طبق نمودار 1روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 18 بهمن ماه، با کاهش دو هزار و 200 تنی، از 82 هزار و 225 تن به 80 هزار و 25 تن رسیده است.


طبق نمودار 2، روز دوشنبه 18 بهمن ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط بکواردیش به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با منفی 35 دلار بر تن گزارش شده که نسبت به جمعه 15 بهمن با افزایش پنج دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید