Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
طلای جهانی نزدیک به ۱۳۴۰ دلار ایستاد

طلای جهانی نزدیک به ۱۳۴۰ دلار ایستاد

طلا در بازار جهانی به دنبال ریسک‌پذیرتر شدن سرمایه‌گذاران و بهبود بازارهای سهام از کاهش معاملات روز قبل، با کاهش قیمت روبرو شد.

به گزارش ماین نیوز  هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۳۳۴.۴۱ دلار رسید. کاهش طلا در معاملات روز سه شنبه، حرکت افزایشی شش روزه این فلز ارزشمند را متوقف خواهد کرد.

در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر ۰.۵ درصد کاهش یافت و به ۱۳۳۸.۱۰ دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه ۲.۴۰ دلار یا ۰.۲ درصد افزایش یافت و در ۱۳۴۴.۱۰ دلار بسته شد.

طلا هفته گذشته پس از اینکه بانک مرکزی آمریکا در نشست سیاست پولی سپتامبر، بزرگترین افزایش هفتگی در دو ماه گذشته را ثبت کرد. سرمایه گذاران اکنون به نشست دسامبر بانک مرکزی آمریکا معطوف شده اند و معامله گران احتمال افزایش نرخها در این نشست را بیش از ۵۰ درصد ارزیابی می کنند.

بازارهای سهام آسیا از نگرانی‌هایی که روز گذشته با آغاز مناظرات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا داشتند، اندکی رهایی یافتند و بر این باورند که هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا شانس پیروزی بیشتری خواهد داشت.

بدنبال نخستین مناظره انتخاباتی در آمریکا، خرید و فروش چندانی در بازار طلا وجود نداشت و این بازار نسبتا خنثی بود با اینهمه موج ریسک پذیری در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ممکن است در کوتاه مدت، قیمت طلا را تحت فشار قرار دهد در حالیکه احتمال صعود قیمت طلا در صورت تشدید نوسان وجود دارد.

طلا از ابتدای سال ۲۰۱۶ تاکنون تحت تاثیر نشانه های کندی رشد اقتصاد جهانی، پایین ماندن نرخهای بهره آمریکا و نگرانیها نسبت به پیامدهای اقتصادی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، بیش از ۲۵ درصد رشد قیمت داشته است.

بانک سیتی به تازگی هشدار داد قیمت طلا در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۶ تحت تاثیر رقابت‌های انتخاباتی آمریکا و احتمال افزایش نرخهای بهره این کشور ممکن است حرکت پرنوسانی داشته باشد.

شاخص دلار آمریکا که این ارز را در برابر سبدی از شش رقیب دنبال می کند، ۰.۱ درصد رشد کرد و به ۹۵.۳۵۸ واحد رسید.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید