Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
جوشکاری پودری

جوشکاری پودری

جوشکاری با پودر شباهت زیادی با روش جوشکاری با قوس الکتریکی معمولی دارد با این تفاوت که یک پودر فلزی به عنوان پر کننده نیز به کار می‌رود .

جوشکاری با پودر ، یک پوشش صاف و متراکم را با یک پیوند انتشار به مواد پایه ایجاد می‌کند . در این روش از یک مشعل استاندارد هیدروکسی استیلن با استفاده از پودر قلیایی متصل به شعله استفاده می‎شود.
این روش شبیه به جوشکاری با قوس الکتریکی معمولی است اما با این تفاوت که علاوه بر تغذیه و شار ، یک پرکننده اضافی نیز به شکل یک پودر فلزی اضافه می‎شود.
تغذیه از یک سیم فلزی که به عنوان یک الکترود هم عمل می‎کند توسط یک رول از طریق یک مکانیزم کنترل صورت می‌گیرد . یک پودر فلزی نیز برای آماده‎سازی مفصل بین دو قطعه و برای استفاده بهتر از انرژی حرارتی که در طی جوشکاری اتفاق می‏افتد که منجر به فرایند کارآمدتر می‎شود ، تهیه می‎شود .
این تکنیک معمولاً برای قالب‎های شیشه‎ای، قطعات کوچک و تعمیرات و مخصوصاً برای تعمیر چدن و قطعات ماشینکاری استفاده می‌شود .

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید