Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
امضای یادداشت تفاهم همکاری ایران و ژاپن در زمینه حمل و نقل

امضای یادداشت تفاهم همکاری ایران و ژاپن در زمینه حمل و نقل

پکن - در جریان سفر هیات وزارت راه و شهرسازی کشورمان به ژاپن, سند همکاری‌های بلندمدت دو کشور در بخش زیرساخت حمل و نقل در توکیو امضا شد.

براساس این سند، محور همکاری دو کشور تبادل تجربیات و فن آوری، معرفی پروژه‌ها و همکاری فنی در بخش زیرساخت حمل و نقل خواهد بود.
در نشست این کمیته، هیات ایرانی به ریاست فخریه کاشان و متشکل از نمایندگان بخش‌های راه آهن، بنادر و دریانوردی، هوایی و همچنین مدیرعامل هواپیمایی آسمان، طرح‌ها و اولویت‌های جمهوری اسلامی ایران برای توسعه شبکه حمل و نقل، سیستم‌های لجستیک، شهرسازی و نوسازی ناوگان ریلی، جاده‌ای، زمینی، دریایی و هوایی را برای نمایندگان بخش‌های ذیربط دولت ژاپن تشریح کرده و از سرمایه گذاری و حضور شرکت‌های توانمند ژاپنی در این بخش استقبال کرد.
هیروشی تاباتا معاون وزیر زمین، زیرساخت، حمل و نقل و جهانگردی ژاپن نیز ضمن استقبال از امضا برجام و تاکید بر نقش مهم زیرساخت در همکاری‌های ایران و ژاپن اظهار داشت که همکاری‌های دو کشور در این حوزه در آینده گسترش پیدا خواهد کرد.
سفر هیات وزارت راه و شهرسازی متشکل از نمایندگان زیرمجموعه‌های مختلف این وزارتخانه به ژاپن در پی توافق مقامات بلندپایه ایران و ژاپن به منظور گسترش همکاری‌های دو کشور و حضور پررنگ‌تر شرکت‌های ژاپنی در پروژهای زیرساختی جمهوری اسلامی ایران در دوران پس از برجام صورت گرفته است.
هیات اعزامی کشورمان علاوه بر بازدید از مرکز کنترل راه آهن توبو (Tubo) و دیدار با معاون وزیر امور خارجه و معاون وزیر اقتصاد، تجارت و صنعت، با مدیران شرکت‌های مختلف ژاپنی نیز در خصوص پروژه‌های مختلف از جمله ساخت خطوط آهن سریع السیر و حومه‌ای تهران و تبریز، ساخت خط آن چابهار - زاهدان، بررسی امکان تامین هواپیماهای مورد نیاز ناوگان هوایی کشور نیز مذاکره کرد.
همچنین بررسی فرصت‌های سرمایه گذاری و مشارکت در صنعت حمل و نقل ریلی کشورمان با حضور هیات ایرانی در سیمنار راه آهن ایران در هتل ادمونت توکیو به شرکت‌های ژاپنی معرفی شد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید