Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
نکات مهم در ریخته‌گری برای کاهش هزینه

نکات مهم در ریخته‌گری برای کاهش هزینه

تولیدکننده می‌تواند با رعایت نکاتی مهم ، بازده و تولیدات خود را افزایش دهد و به سود برسد . در این مقاله شما را با تعدادی از این نکات آشنا خواهیم کرد .

1) پیش از انجام هر عملی ابتدا طرح ریخته‌گری باید مشخص شود . به عنوان مثال ، مقاطع نازک و پیچیده و قالب‌گیری‌های خاص در ریخته‌گری هزینه بیشتری را در بر می‌گیرد ، بنابراین پیچیدگی طراحی و کاربرد آنها تأثیر قابل توجهی در میزان هزینه دارد .
2) نوع فلز را مشخص کنید . هزینه نوع فلز در ریخته‌گری بر اساس نوع آلیاژ متفاوت است . آلیاژهای خالص با کمترین میزان ناخالصی گرانتر هستند .
3) برای به دست آوردن اندازه دلخواه در ریخته‌گری ، الگو و قالب را کمی بزرگتر بسازید .
4) از بروز اعوجاج در ریخته‌گری جلوگیری کنید . در این حالت ممکن است یک قسمت و بخش از ریخته‌گری از قسمتی دیگر سردتر شود . برای پیشگیری از وقوع این اتفاق فرآیند حرارت دادن را به طور دقیق مدیریت کنید .
5) در ریخته‌گری یک مشخصات استاندارد پایه وجود ندارد . اگرچه یک‌سری مقادیر میانگین برای برخی سطوح ریخته‌گری وجود دارد اما مقدار آنها خیلی قابل اتکا نیست . با این حال برای بدست آوردن یک سطح مطلوب ، یک نمونه را در ابتدا تهیه کنید سپس تولیدات آتی را با آن مقایسه کنید .
6) پارامترهای کیفیت فلز را رعایت کنید . پارامترهای اصلی کیفیت فلز ریخته‌گری عبارتند از :
الف)خواص فلز
ب)خوش‌فکری در ریخته‌گری
ج)دقت و استحکام
د)صاف بودن کار پایانی
7) تولیدات خود را به صورت تمیز و مرتب بسته‌بندی کنید .
8) همکاری خوبی با مشتری خود برقرار کنید و برای آنها خدمت پس از فروش را در نظر داشته باشید .چرا که بزرگترین سود را هم برای خریدار و هم برای تولیدکننده خواهد داشت .

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید