Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صف خارجی ها برای سرمایه گذاری صنعتی

صف خارجی ها برای سرمایه گذاری صنعتی

پس از توافق با کشورهای 1 5 در موضوع هسته ای هم اکنون خارجی ها برای سرمایه گذاری در طرح های صنعتی کشورمان به صف شده اند.

درخواست از مدیران استانی شرکت شهرکهای صنعتی و سایر مدیران اقتصادی این بوده که طرح های قابل واگذاری برای سرمایه گذاری خارجی را به سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرکهای صنعتی ایران معرفی کنند.
حرکت هایی برای ارائه طرح های صنعتی برای سرمایه گذاری خارجی در استان ها شروع شده و باید استان های محروم همانند خراسان شمالی نیز در این راه گام بردارند.
*اختصاص اعتبار 50 هزار میلیاردریالی برای طرح های اشتغالزا
دولت برای تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی فعال در شهرکها و نواحی صنعتی کشور به منظور تثبیت اشتغال 50 هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب کرده است.
 اولویت پرداخت این تسهیلات برای سرمایه در گردش، تامین مواد اولیه، تکمیل ظرفیت ها و طرح های توسعه ای واحدهای صنعتی کوچک در داخل شهرکها و نواحی صنعتی پرداخت می شود.
معاون صنایع کوچک ایران بدون نام بردن از بانک خاص اعلام کرد این تسهیلات از سوی سه بانک عامل در سطح کشور به صنعتگران بخش خصوصی پرداخت می شود.
 به دلیل عدم تمایل بانک ها به پرداخت تسهیلات برای واحدهای صنعتی کوچک زیر 50 نفر کارگر دولت مصوبه تخصیص اعتبار اشتغالزایی را برای صنعتگران شهرکها و نواحی صنعتی تصویب کرده است.
*سه برابر شدن سقف تسهیلات صندوق ضمانت صنایع کوچک
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرکهای صنعتی ایران از سه برابر شدن سقف تسهیلات صندوق ضمانت صنایع کوچک ایران از ده میلیارد ریال به 30 میلیارد ریال خبر داد.
برای افزایش سقف اعتبار صندوق ضمانت صنایع کوچک 25 میلیون دلار اعتبار ارزی مصوب شده تا این صندوق بتواند حمایت بیشتری از سرمایه گذاران داشته باشد.
وی اضافه کرد: با این اعتبار صندوق ضمانت صنایع کوچک علاوه بر تقبل وثیقه برای تسهیلات بانکی صنعتگران؛ وثیقه مورد نیاز برای ترخیص مواد اولیه و ماشین آلات واحدهای صنعتی از گمرک و خرید مواد اولیه از بازار را نیز تا سقف 30 میلیارد ریالی تامین می کند.
وی تصریح کرد: در مجموع صندوق ضمانت صنایع کوچک برای حمایت از صنعتگران هشت نوع ضمانت نامه صادر می کند.
به گفته وی صندوق ضمانت صنایع کوچک 85 درصد از وثیقه دریافت تسهیلات را در مناطق محروم و 75 درصد در مناطق برخوردار را تقبل می کند.
*تخفیف مالیاتی 100 درصدی سرمایه گذاران در مناطق محروم
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرکهای صنعتی ایران گفت: براساس قانون رفع موانع تولید، سرمایه گذاران صنعتی که در مناطق محروم سرمایه گذاری داشته باشند به مدت 10 سال از 100 تخفیف مالیاتی برخوردار می شوند.
 همچنین این تخفیف مالیاتی برای ایجاد واحدهای صنعتی در مناطق برخوردار نیز به میزان 85 درصد خواهد بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید