Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
خرید بیش از 350 هزار تن گندم مازاد در لرستان

خرید بیش از 350 هزار تن گندم مازاد در لرستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: پیش‌بینی می‌کنیم امسال حدود 450 هزار تن گندم مازاد در استان خریداری شود.

از مبانی اقتصاد مقاومتی دانش‌بنیان بودن پروژه‌ها یکی از مهم‌ترین آیتم‌هاست و در این باشگاه روی این موضوع تأکید می‌شود.

وی اضافه کرد: در باشگاه کشاورزان مسیری که طی می‌شود به سمت استفاده بهینه از عوامل, نهاده‌ها و امکانات است و کشاورزان می‌توانند به این طریق آمار, اطلاعات و نهاده‌ها را به صورت آسانی دریافت کنند.

بازدار تصریح کرد: امسال در استان پروژه‌های خوبی در دست اجراست و 106 پروژه برای شهرستان‌ها, بخش‌ها و مراکز خدمات برنامه‌ریزی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان اظهار کرد: طبق اهداف و چشم‌اندازهای در نظر گرفته شده در 4 ماهه اول سال پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم. امیدواریم که در راستای این اهداف به نحو احسن از امکانات استفاده شود.

وی یادآور شد: به دنبال استفاده بهینه از امکانات موجود بخصوص در زیربخش‌های دام و طیور, باغات, زراعت و سیستم‌های نوین آبیاری هستیم و این پروژه‌ها کاملاً دست‌یافتنی هستند.

بازدار ادامه داد: در مقوله محصولات زراعی امسال تا به حال 350 هزار تن گندم تحویل مراکز خدمات استان شده‌اند و این در حالی است که سال گذشته 320 هزار تن گندم مازاد به این مراکز تحویل داده شد.

این مسئول تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال بالغ بر 450 هزار تن گندم مازاد از گندمکاران استان خریداری شود و این بیش از 40 درصد افزایش تولید است. همچنین جو نیز تا به حال 86 هزار تن خریداری شده, در حالی که تولید سال گذشته 4800 تن بوده است.

وی گفت: امیدواریم با راه‌اندازی این باشگاه در اقتصاد استان سهم چشمگیرتری داشته باشیم و در حوزه محصولات زراعی بتوانیم به اهداف خود دست یابیم.

بازدار افزود: تغذیه گیاهی در استان یکی از مقوله‌های بسیار مهم است و تهیه نقشه‌ حاصلخیزی خاک استان می‌توان به کشاورز کمک کند تا با کار فنی نارسایی‌ها و کمبودهای تغذیه‌ای گیاه را فراهم آورد. باشگاه کشاورزان در این زمینه می‌تواند کمک شایانی به بخش کشاورزی کند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید